Projektowanie wnętrz

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych projektów pomieszczeń użytkowych. Tworzymy wizualizacje i udzielamy porad związanych z wyposażeniem Twojego domu!

Wizualizacja wnętrz:

Pomóż wyobraźni i przekonaj się, jak może wyglądać wnętrze Twojego domu! Stworzymy wizualizację sypialni, salonu i innych pomieszczeń codziennego użytku, dzięki której Twoje oczekiwania o wymarzony domu staną się rzeczywistością! W projekcie określamy możliwe położenie mebli takich jak krzesła, stoły lub sofy i narożniki z materacami różnych marek, np. włoskiego producenta Calia Italia.

 

Projekty mebli:

Chcesz, aby wnętrze Twojego domu było jedyne w swoim rodzaju? Pomożemy w tym, tworząc projekty niepowtarzalnych mebli! Wykonamy dla Ciebie sofy do spania codziennego, stoły na wymiar wraz z krzesłami lub narożniki z funkcją spania na wymiar do sypialni, salonu i innych dowolnych pomieszczeń. Jesteśmy dystrybutorem produktów i materiałów włoskiej marki Calia Italia!

 

Porady projektowe:

Potrzebujesz wskazówki w zakresie projektu mebli lub mieszkania? Sofa-linea służy pomocą! Przedstawimy Ci funkcjonalne porady dotyczące wyposażenia i organizacji każdego wnętrza. Pomożemy w doborze odpowiednich mebli takich jak łóżka i materace, fotele lub ławki, a także podpowiemy Ci od czego rozpocząć projektowanie domu.