Porady

Toaletka – kącik prawdziwej kobiety

Toaletka – kącik prawdziwej kobiety

Subtelny czar minionych lat łączą stylowe toaletki z praktycznością. Dedykowane prawdziwym damom od ponad dwóch stuleci zachwycają kobiece gusta. Pozwalają stworzyć w domowej przestrzeni wyjątkowy kącik, pełen puzderek, flakoników, ale też sznurów pereł i pięknych wisiorów. Jeszcze nie tak dawno zapomniane, dziś toaletki powracają, ozdabiając nowoczesne sypialnie.

 

Prawdziwy azyl kobiecości

Toaletka służyła od zawsze kobietom. Umożliwiała bezpieczne przechowywanie kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, a także biżuterii. Szuflady i szufladki z przegródkami pozwalają na ułożenie wszystkich środków do pielęgnacji urody w usystematyzowany i estetyczny sposób. Dobrą praktyką jest pogrupowanie swojego zbioru i oddzielenie produktów typowo pielęgnacyjnych od kosmetyków kolorowych i perfum. Warto także wygospodarować miejsce na biżuterię. W przypadku, gdy kolekcja kolczyków, bransolet, pierścionków przechowywana jest w specjalnym pudełku na biżuterię wato je trzymać na blacie mebla, obok lustra. Dzięki temu pod ręką Panie mają cały asortyment dodatków, które mogą dopasować do makijażu i stylizacji. Toaletki służą bowiem nie tylko do przechowywania skarbów, ale także do wykonania makijażu. Odpowiednio ustawione lustro, z dobrym oświetleniem, zapewnia wprost idealne warunki do przygotowania make up’u.

 

Gustowna ozdoba wnętrza

Toaletki to efektowne dodatki, które pozwalają tworzyć stylowe sypialnie. Wyjątkowo prezentują się autentyczne meble z epoki naznaczone śladami użytkowania. Pięknie prezentują się w sypialniach włoskich, prowansalskich, empire. Dopełnieniem aranżacji są elementy wystroju nawiązujące do określonego stylu, jak biedermeierowski parawan, czy szezlong w stylu Shabby Chic. Pojawiają się także jako nowoczesne meble do sypialni. Projektanci chętnie tworzą innowacyjne konstrukcje, które w intrygujący sposób nawiązują do tradycji przy jednoczesnym wykorzystaniu współczesnych trendów. Ciekawie ozdabiają nowoczesne sypialnie w stylu minimalistycznym, industrialnym, czy eklektycznym.

 

Praktyczne zaaranżowana przestrzeń

Toaletki posiadają swój wyjątkowy urok, a przy tym są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Kobiecy kącik pozwala na zorganizowanie w domu jednego, specjalnego miejsca do czynności pielęgnacyjnych oraz wykonania makijażu przez kobietę. Dzięki temu lustro w łazience pozostaje do dyspozycji pozostałych użytkowników, a właścicielka cennych precjozów nie musi przemieszczać się po całym domu w poszukiwaniu konkretnej pary kolczyków lub ulubionego błyszczyka. Ważne jest przy tym odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni. Sypialnie dobrze sprawdzają się do ustawienia mebla. Kobieta może w peniuarze przygotowywać się do wyjścia lub zadbać o cerę przed snem, nie ograniczając przy tym dostępu do łazienki. Ponadto łazienki, gdzie panuje podwyższona wilgotność, stwarzają ryzyko zniszczenia toaletki. Przykładowe propozycje mebli, w zróżnicowanej stylistyce, można odkryć w ofercie krakowskiego salonu SOFA-LINEA.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą toaletek.

Zobacz produkty które dla Ciebie polecamy: